KONTAKT

Jeśli potrzebują Państwo jakiejkolwiek pomocy, prosimy o kontakt:

International B2B meetings within the VII European Congress of SMEs Enterprise Europe Network
Fundusz Górnośląski S.A. Oddział w Katowicach


Anna Hojn
E-mail: a.hojn@oddzial.fgsa.pl
Tel.: +48 32 72 85 865

Anna Muzyczuk
E-mail: a.muzyczuk@oddzial.fgsa.pl
Tel.: +48 32 72 85 829

Renata Jawor
E-mail: r.jawor@oddzial.fgsa.pl
Tel.: +48 32 72 85 907



International B2B meetings within the VII European Congress of SMEs
Enterprise Europe Network
CHAMBRE DE COMMERCE ET D'INDUSTRIE WALLONIE


Anne-Michèle BARBETTE
E-mail: am.barbette@ccilb.be
Tel.: +32 (0)61293045, +32 (0)477606041




International B2B meetings within the VII European Congress of SMEs
Enterprise Europe Network
Bulgarian Chamber of Commerce and Industry


Maria Shapkarova
E-mail: een@bcci.bg
Tel.: +359 2 / 81 17 525




International B2B meetings within the VII European Congress of SMEs
Enterprise Europe Network
Krajska hospodarska komora Moravskoslezskeho kraje


Natalie Sitavancova
E-mail: n.sitavancova@khkmsk.cz
Tel.: +420 597 479 330




International B2B meetings within the VII European Congress of SMEs
Enterprise Europe Network
Industrie- und Handelskammer Magdeburg


Krzysztof Blau
E-mail: blau@magdeburg.ihk.de
Tel.: +49 391 5693 157




International B2B meetings within the VII European Congress of SMEs
Enterprise Europe Network
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania


Justyna Bednarz
E-mail: jbednarz@wsiz.rzeszow.pl
Tel.: +48 17 860 57 45
Wioletta Choma-Wiątek
E-mail: wchoma@wsiz.rzeszow.pl
Tel.: +48 17 860 57 61
Monika Smaczna
E-mail: msmaczna@wsiz.rzeszow.pl
Tel.: +48 17 860 57 52
Władysław Czajka
E-mail: wczajka@wsiz.rzeszow.pl
Tel.: +48 17 866 14 69




International B2B meetings within the VII European Congress of SMEs Enterprise Europe Network
CTT Politechnika Krakowska


Magdalena Dziubek-Helt
E-mail: dziubek@transfer.edu.pl
Tel.: +48 12 628 25 27




International B2B meetings within the VII European Congress of SMEs Enterprise Europe Network
Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii


Jacek Korona
E-mail: korona@it.kielce.pl
Tel.: +48 539 934 214
Karolina Kotwica
E-mail: kotwica@it.kielce.pl
Tel.: +48 539 934 228




International B2B meetings within the VII European Congress of SMEs Enterprise Europe Network
Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie


Anna Karolak
E-mail: akarolak@iph.krakow.pl
Tel.: +48 12 428 92 62
Małgorzata Deka
E-mail: mdeka@iph.krakow.pl
Tel.: +48 12 428 92 55




International B2B meetings within the VII European Congress of SMEs Enterprise Europe Network
Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o.


Adam Hamerla
E-mail: ahamerla@gapr.pl
Tel.: +48 32 339 31 61




International B2B meetings within the VII European Congress of SMEs Enterprise Europe Network
Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego SA
Centrum Transferu Technologii, Innowacji i Informatyzacji


Dominik Piłat
E-mail: dpilat@rarr.rzeszow.pl
Tel.: +48 17 86 76 274




International B2B meetings within the VII European Congress of SMEs Enterprise Europe Network
Staropolska Izba Przemysłowo-Handlowa


Sylwia Zieja
E-mail: een@siph.com.pl
Tel.: +48 41 368 02 78




International B2B meetings within the VII European Congress of SMEs Enterprise Europe Network
Stowarzyszenie Grupy Przedsiębiorców Przemysłu Lotniczego Dolina Lotnicza


Adrian Huta
E-mail: info@dolinalotnicza.pl
Tel.: +48 17 850 19 35
Mob: +48 721 296 147