Ośrodek Enterprise Europe Network przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie, zaprasza przedsiębiorców do udziału w MIĘDZYNARODOWEJ GIEŁDZIE KOOPERACYJNEJ DLA SEKTORA AUTOMOTIVE, PRODUKCJI PRZEMYSŁOWEJ, AUTO-MOTO oraz TRANSPORT&LOGISTYKA, która odbędzie się w ramach trzeciej edycji Targów i Kongresu TSLA EXPO RZESZÓW 2019


Spotkania odbędą się w drugim dniu wydarzenia – w piątek 11 października 2019 r. w G2A Arena Centrum Kongresowo-Wystawienniczym Województwa Podkarpackiego Jasionka koło Rzeszowa. Spotkania b2b są jedną z najbardziej efektywnych form nawiązywania współpracy, nie wymagającą angażowania środków finansowych. Bezpośrednie rozmowy potencjalnych partnerów w jednym dniu i miejscu, stwarzają możliwości uzyskania wyczerpujących informacji o ofercie oraz przedstawienia potencjału firmy i jej oczekiwań.

Ostatnia edycja TSLA EXPO RZESZÓW 2018 zgromadziła blisko 5 000 gości i 98 wystawców oraz odbyło się około 70 spotkań brokerskich. Wśród uczestników kongresu i zwiedzających targi byli przedstawiciele władz województwa, przedstawiciele parlamentu, ambasadorzy oraz ludzie nauki. Biznes reprezentowali menadżerowie zarówno małych i średnich regionalnych, jak i największych Polskich i zagranicznych firm, wśród których byli producenci branży AUTOMOTIVE, dostawcy usług TSL, dystrybutorzy samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, sprzętu, technologii IT oraz instytucje finansowe i otoczenia biznesu


TSLA EXPO 2019 TSLA EXPO 2019


GIEŁDA SKIEROWANA JEST DO FIRM DZIAŁAJĄCYCH W OBSZARACH:

 • automotive
 • produkcja przemysłowa
 • auto-moto
 • transport, logistyka, spedycja
 • technologie IT


UCZESTNICTWO W GIEŁDZIE JEST NIEODPŁATNE!


Organizatorzy zapewniają wszelką pomoc techniczną związaną z rejestracją na giełdę, terminarzem spotkań w trakcie trwania giełdy oraz z uzyskaniem dodatkowych informacji biznesowych po zakończeniu giełdy.


KORZYŚCI Z UDZIAŁU W GIEŁDZIE:

 • pozyskanie nowych partnerów biznesowych
 • możliwość porównania ofert wielu podwykonawców
 • wymiana doświadczeń
 • zapoznanie się z najnowszymi trendami
 • zgłębienie wiedzy o nowych rynkach
 • przegląd rynku – sprawdzenie konkurencyjności i jakości


WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU I W JEDNYM CZASIE!
TEGO NIE MOŻNA PRZEGAPIĆ!


REJESTRACJA NA GIEŁDĘ – 4 PROSTE KROKI:


 1. Rejestracja profilu firmy on-line na stronie https://b2bharmo.com/tsla2019
 2. Rezerwacja spotkań z wybranymi przez firmę partnerami
 3. Akceptacja przychodzących od innych firm zaproszeń
 4. Pobranie ostatecznego, indywidualnego harmonogramu spotkań

IM WCZEŚNIEJ ZAŁOŻĄ PAŃSTWO SWÓJ PROFIL, TYM DŁUŻEJ BĘDZIE ON PROMOWANY!TERMINY

Rejestracja: do 01.10.2019
Wybór partnerów on-line: do 04.10.2019
Spotkania B2B: 11.10.2019
Koszty Bezpłatnie
Czas trwania spotkania: 30 minut
Jeśli to konieczne, organizatorzy zapewnią wsparcie techniczne dotyczące systemu B2B oraz odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.


Przedsiębiorcy biorący udział w Międzynarodowych Spotkaniach B2B mają możliwość skorzystania z kompleksowo zabudowanych 6-cio metrowych stoisk ekspozycyjnych do prezentacji produktów i indywidualnego firmowego oznakowania stoiska – opcja odpłatna na preferencyjnych warunkach.

Kontakt w sprawie wykupu stoiska:
Adam Cynk
SAGIER Sp. z o.o.
tel. 501 509 004
e-mail: reklama@sagier.plNIE PRZEGAP TEGO WYDARZENIA!TSLA EXPO 2019
Enterprise Europe Network

Enterprise Europe Network to największa sieć wsparcia sektora MŚP, współfinansowana przez Komisje Europejską. Działania sieci mają na celu wspieranie innowacyjności i zwiększanie konkurencyjności małych i średnich przedsiębiorstw. Więcej na een.ec.europa.euMIEJSCE GIEŁDY

G2A Arena Centrum Kongresowo-Wystawiennicze Województwa Podkarpackiego
36-002 Jasionka 953
Mapka dojazdu
ORGANIZATORZY

TSLA EXPO 2019 TSLA EXPO 2019 TSLA EXPO 2019


WSPÓŁORGANIZATORZY I PARTNERZY

TSLA EXPO 2019


All graphics that have been used on this website belongs to The University of Information Technology and Management in Rzeszow. Logos belong to partners.